Atrakcje w okolicy

Jeżeli pragną Państwo na chwilę uciec od miejskiego zgiełku, oczekując spokoju i wiejskiego klimatu, to Słoszówka jest właśnie tym miejscem, gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i poznać bajeczną okolicę Gór Stołowych oraz uzdrowiska Duszniki-Zdrój.

Chętnie udzielimy Państwu wszystkich fachowych informacji na temat atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej. Każda pora roku niesie za sobą wiele atrakcji:

Zieleniec Ski Arena – to przede wszystkim fantastyczne miejsce dla chcących spróbować swoich sił w sportach zimowych jak i dla wprawionych narciarzy zjazdowych i biegowych. Z pewnością znajdą tu Państwo nie tylko liczne trasy narciarskie ale również szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Park Narodowy Gór Stołowych – góry są piękne o każdej porze roku,  zarówno pieszo jak i na rowerze.

Noclegi w Agroturystyka Słoszówka to również świetna baza wypadowa do naszych czeskich sąsiadów. Godne uwagi są wyjazdy do stolicy Czeskiej Republiki – Pragi, Skalnego Miasta, Broumovskich Skał oraz zyskujące popularność wśród polskich turystów Ścieżka w obłokach w Dolni Morava i spacer
w koronach drzew w Janskie Lazne. Ponadto polecamy zwiedzenie Jaskiń Moravskiego Krasu.

Współpracujemy z lokalnym biurem podróży Szopen Tour w Kudowie-Zdroju, który jest organizatorem licznych wyjazdów jednodniowych do wyżej wymienionych miejsc.

Podsumowując, Kotlina Kłodzka to artakcje turystyczne i rozrywka dla każdego ceniącego aktywność fizyczną, piękno natury i wyjątkową architekturę.
Dlatego też, zapraszamy do skorzystania z usług Agroturystyki Słoszówka.

 

 

 

 

Zadzwoń do nas

tel. 511 410 639
tel. 511 896 980

Adres

Agroturystyka Słoszówka
Słoszów 31
57-340 Duszniki-Zdrój

Mail

kontakt@sloszowka.pl