Agroturystyka Słoszówka – O nas

Słoszówka, to miejsce, gdzie można na chwilę uciec od miejskiego zgiełku. Jeżeli pragną Państwo spokoju i wiejskiego klimatu, to Agroturystyka Słoszówka jest właśnie tym miejscem, gdzie można się wyciszyć, zrelaksować i poznać bajeczną okolicę Gór Stołowych. 

Chętnie udzielimy Państwu wszystkich fachowych informacji dotyczących atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej. Każda pora roku niesie za sobą wiele atrakcji, na przykład: 

Zieleniec Ski Arena – to przede wszystkim fantastyczne miejsce dla chcących spróbować swoich sił w sportach zimowych jak i dla wprawionych narciarzy zjazdowych i biegowych. Z pewnością znajdą tu Państwo nie tylko liczne trasy narciarskie ale również szkółki narciarskie oraz wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Park Narodowy Gór Stołowych – góry są piękne o każdej porze roku, zarówno pieszo jak i na rowerze.

Uzdrowisko Duszniki-Zdrój z najstarszą fontanną, Muzeum Papiernictwa, Schronisko pod Muflonem. Znajdą tu Państwo kilka klimatycznych restauracji.

Torfowiska pod Zieleńcem z wieżą widokową.

Masarykova Chata – schronisko górskie w Górach Orlickich.

Ogród Japoński w Jarkowie.

Kaplica Czaszek w Czermnej (k/Kudowa-Zdrój)

Spływy kajakowe Dziką Orlicą

Wambierzyce.

Twierdza Kłodzka.

Twierdza Srebrna Góra

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku.

Krzywa wieża w Ząbkowicach Śląskich.

Kopalnia Złota w Złotym Stoku.

Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie.

Słoszówka stanowi również świetną bazę wypadową. Godne uwagi są wyjazdy do Pragi, Adršpašskoteplické skály czyli Skalne Miasto, Broumowski Ściany oraz znana Ścieżka w obłokach w Dolni Morava i spacer w koronach drzew w Janske Lazne. Polecamy również zwiedzenie Jaskiń Moravskiego Krasu.
Współpracujemy z Biurem Podróży Szopen Tour, który jest organizatorem liczynch wycieczek jednodniowych po wyżej wymienionych atrakcjach turystycznych.

Podsumowując, Kotlina Kłodzka to liczne atrakcje i rozrywka dla każdego. Dlatego też zapraszamy do skorzystania z usług Agroturystyka Słoszówka,

 

 

Zadzwoń do nas

tel. 511 410 639
tel. 511 896 980

Adres

Agroturystyka Słoszówka
Słoszów 31
57-340 Duszniki-Zdrój

Mail

kontakt@sloszowka.pl